• Pon - Pt. 08.00 - 16.00

PHILIPS ATL HDI 1000

Philips Part Number Description
4256-0819-06 72.3.1,SW,SYSTEM FILES, HDI 1000,A2
4252-0819-06 72.3.1,SW,SYSTEM FILES,HDI 1000,A2.
1065-2433-01 AIR FILTER
154606 ASSY CABLE AC PERIPHERALS
3500-2581-01 ASSY,AMIGA MBOARD,NTSC
3500-2582-01 ASSY,AMIGA MBOARD,PAL
3500-2650-01 ASSY,BACKPLANE
4500-5512-01 ASSY,EXTERNAL DISK DRIVE TEST CABLE
3500-2843-01 ASSY,HD,HDI 1000 SYSTEM, SVC
3500-2877-01 ASSY,JERRY CAN,NTSC
3500-2847-01 ASSY,VIOM AND I/O PANEL,HDI 1000
2100-1444-01 BATTERY,LITHIUM,3.0V,1200MAH,PCB
1530-0324-01 BOLT,1/2-13X2.75,BTH,CAP,HD,BLK OX
1065-2402-03 BOWL,TILT/SWIVEL
1065-2402-04 BOWL,TILT/SWIVEL
1065-2501-01 BUMPER,FRONT
2275-0380-01 CA ASSY,COAX,5C,VIDEO,6FEET LONG
2275-0380-02 CA ASSY,COAX,5C,VIDEO,6FEET LONG
3500-1592-03 CABLE ASSY,BACKPLANE POWER CABLE
3500-1600-01 CABLE ASSY,COMPUTER DISK
3500-2612-01 CABLE ASSY,DISK DRIVES
3500-1584-02 CABLE ASSY,DISK POWER
3500-2644-01 CABLE ASSY,EXT RGB PRINTER
3500-1607-01 CABLE ASSY,FAN POWER
3500-1610-02 CABLE ASSY,FLOPPY DISK PANEL
3500-1611-02 CABLE ASSY,HARD DISK PANEL
3500-1603-01 CABLE ASSY,LOCAL BUS 2
3500-1583-01 CABLE ASSY,MOTHERBOARD POWER
3500-1597-02 CABLE ASSY,TRANSFORMER OUT
2950-1170-01 CASTER,5IN,SWVL LK,W/BRAKE,BLK TIRE
2700-0245-01 CKTBRK,15A,250V,DPDT,RCKR,THERML
2700-0251-01 CKTBRK,2.5A,250V,SPST,PB,THRML
3500-1573-01 CONTROL PANEL ASSY,ENGLISH
3500-1588-02 CONTROL_PANEL SIGNAL_CABLE
1065-4368-01 COVER,FRONT,CAST
1065-2454-02 COVER,OEM RECEPTACLE PANEL
1065-2421-02 COVER,REAR
1065-2413-01 COVER,RIGHT SIDE
2100-1373-01 DISK DRIVE,3.5IN,FLOPPY,SONY
4252-0830-01 DISK,MO BOOT,LEVEL A2.2
1065-4231-01 END CAP
8000-1752-01 ENG,124.13 OR HIGHER TO 127.04 SW
8000-1658-01 ENGLISH 72.1 TO 72.3.1 SW UPGD,1K
8000-1530-03 ENGLISH 72.3.1 SW UPGD,1K
2100-1406-01 ETHERNET CARD,AMIGANET
1065-2418-03 FAN TRAY
2100-1393-01 FAN,24VDC,104CFM,4.7IN,BB,TERM BLK
3300-0339-01 FOOTSWITCH,DUAL,HDI 1000
2700-0072 FUSE,15A,250V,1/4X1-1/4,SLO BLO
1065-2500-01 HANDLE,CART
1065-2500-02 HANDLE,CART
1065-4550-01 HUBCAP,8IN,WHL
453561163651 IC,POWER FACTOR REG,DIL-16
1065-2399-04 INTERFACE,MONITOR/BOWL
1065-2506-02 LENS,CONTROL PANEL LIGHT
4252-0792-01 MACHINE OPTIONS DISK,HDI 1000
4708-0017-01 MANL,GETTING STARTED,HDI1000,ENG
4771-0017-01 MANL,OPS,HDI 1000
4703-0017-05 MANL,REF,HDI 1000
4720-0017-01 MANL,SVC,HDI1000
4720-0017-02 MANL,SVC,HDI1000
2100-1392-03 MONITOR,15,COLOR,MS,MOLDED
2100-1519-01 MONITOR,15”,MULTISCAN,COLOR,MOLDED
2100-1391-02 MONITOR,15IN,COLOR,MS,CAST BEZEL
2100-1392-01 MONITOR,15IN,COLOR,MS,MOLDED BEZEL
1655-0017-01 NUT,M5,KEPS,ST,ZN
4707-0017-14 OPS NOTES,HDI 1000 (ENGLISH)
3600-0265-01 O-RING,.344ID,.070W,70BN
7500-0900-01 PCB ASSY,AMIGA 4000 MOTHERBOARD
7500-1318-01 PCB ASSY,AMIGA MBOARD,REWORKED
7500-1092-03 PCB ASSY,ATLAS 32/64 S/H SELECT
7500-1092-04 PCB ASSY,ATLAS 32/64 S/H SELECT
7500-1092-05 PCB ASSY,ATLAS 32/64 S/H SELECT
7500-0890-06 PCB ASSY,ATLAS PHASE ONE BACKPLANE
7500-0886-06 PCB ASSY,BEAMFORMER CONTROLLER
7500-0886-07 PCB ASSY,BEAMFORMER CONTROLLER
7500-0886-08 PCB ASSY,BEAMFORMER CONTROLLER
7500-0887-11 PCB ASSY,CHANNEL ACQUISITION MODULE
7500-0887-12 PCB ASSY,CHANNEL ACQUISITION MODULE
7500-1143-03 PCB ASSY,CPU
7500-1143-04 PCB ASSY,CPU
7500-1143-05 PCB ASSY,CPU
7500-0898-06 PCB ASSY,DSP MODULE
7500-0898-07 PCB ASSY,DSP MODULE
3500-2776-01 PCB ASSY,ETHERNET CARD
7500-1482-02 PCB ASSY,HDI 1000 BATTERY BOARD
7500-0889-06 PCB ASSY,HI VOLTAGE POST REGULATOR
7500-1113-02 PCB ASSY,HMC S/H SELECT
7500-1113-03 PCB ASSY,HMC S/H SELECT
7500-0973-03 PCB ASSY,MB TO BP CONNECTOR
7500-0958-02 PCB ASSY,OEM RECEPTACLE PANEL
7500-0969-02 PCB ASSY,VIDEO I/O
7500-0969-04 PCB ASSY,VIDEO I/O
7500-0969-05 PCB ASSY,VIDEO I/O
7500-0969-06 PCB ASSY,VIDEO I/O
7500-1393-02 PCB ASSY,VIOM
7500-1393-03 PCB ASSY,VIOM
3500-2716-01 POWER CORD,ANGULAR ENTRY
3500-2716-02 POWER CORD,ANGULAR ENTRY
1700-0076-02 PWR SPLY,SW,9 OUTPUT,700W
1700-0076-03 PWR SPLY,SW,9 OUTPUT,700W
2100-1417-01 REMOTE CNTRL,PAUSE/RECORD,AGMD830
1065-2453-02 RING,TILT/SWIVEL
1065-2429-01 SCANHEAD HOLDER
4000-0648-01 SCNHD ATLAS 11-5 L34
4000-0676-05 SCNHD CVA C8-5 14R
1630-0078-01 SCREW,M4X10,PNH,PD,INT SEMS,ST,ZN
1630-0095-01 SCREW,NFND,M4X16,DIN912/8.8,SKH,BO
1630-0091-01 SCREW,NFND,M6X25,DIN912SKH,CS,SS,BO
1630-0094-01 SCREW,NFND,M6X40,DIN912/8.8,SKH,BO
2950-1112-01 SPRING,COMP,.300DX.88L,K=2.5,SS
4600-0276-01 STANDOFF,3MM,12MML,5.5MMHEX,M/F,BRS
2100-1332-01 TRACKBALL,125C/REV,DRK GRY,23IN CBL
2601-0056-01 TRANSFORMER,POWER,350VA,50-60 HZ
4256-0792-01 VIRTUAL SW,MACH OPTION,HDI1000
1665-0014-02 WSHR,FLT,M3,SS,PAS
2601-0056-02 XFMR,PWR,350VA,5TAP INPUT,50-60HZ
Głowice / Probes
S3 -
X4 3D probe -
S8 -
S12 -
L11-3 -
OMNI Plane III TEE probe -
OMNI Plane II TEE Probe -

Aparat ultrasonograficzny Philips ALT HDI 1000

Tryby obrazowania / Imaging modes:

Informacje kontaktowe / Contact Information

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt z naszym asystentem serwisu.

In case of interest, please contact our Service Assistant.

Adres / Address:

ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice

Telefon / Phone:

32 730 32 23 wew. 202
503 176 124

Email:

serwis@profimedical.pl

Wiadomość do serwisu / Message to Service Assistant

Imię i nazwisko/Nazwa firmy / Name/Company:

Telefon / Phone:

Email:

Wiadomość / Message: