• Pon - Pt. 08.00 - 16.00

Philips HD 6

Aparat ultrasonograficzny Philips HD-6

Tryby obrazowania / Imaging modes:

  • 2D
  • 3D
  • M-mode (color, anatomical)
  • Adaptive color Doppler
  • Adaptive Doppler
  • Trapezoidal imaging
  • Tissue Harmonic Imaging
  • Triplex
  • Duplex

Informacje kontaktowe / Contact Information

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt z naszym asystentem serwisu.

In case of interest, please contact our Service Assistant.

Adres / Address:

ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice

Telefon / Phone:

32 730 32 23 wew. 202
503 176 124

Email:

serwis@profimedical.pl

Wiadomość do serwisu / Message to Service Assistant

    Imię i nazwisko/Nazwa firmy / Name/Company:

    Telefon / Phone:

    Email:

    Wiadomość / Message:



    Philips Part Number Description
    453561351051 1.0,SW,HD7,Application
    453561378101 1.1,SW,HD7,Application
    453561384771 1.1,SW,HD7,Application
    453561356641 1.X,SW,HD7,LCDALIGNMENT
    453561408641 1.X,SW,HD7,Patch,SQL Database and Graphi
    21390-68000 15-6L INTEROPERTIVE XDUCER (D53) (D13)
    21390A 15-6L INTEROPERTIVE XDUCER (D53) (D13)
    453561393541 2.0,SW,HD7,Application
    453561442581 2.0.1,SW,HD7,Application
    M1500A 3 Lead ECG Patient Trunk Cable, AAMI
    M1510A 3 Lead ECG Patient Trunk Cable, IEC
    453561466471 3.0,SW,HD7,Application
    453561490841 3.0.1,SW,HD7,Application
    453561617151 3.1,SW,HD7,Application
    21336-68000 7.5MHZ Endo TRANSDUCER
    453561414971 AC CORD ASSY UL
    453561352561 AIR FILTER,MESH,OEMSVC
    453561463981 Apex TRANSDUCER, 21475A
    453561463971 Apex TRANSDUCER, 21756A
    453561235651 APIO Board
    453561352461 ARM ASSY,LCD,OEMSVC
    453561398441 ARM COVER KIT
    453561402201 ARTICULATING ARM ASSY
    453561350112 ASSEMBLY,CARTRIDGE CONN MODULE
    453561350132 ASSEMBLY,CONN MODULE,EXPLORA
    453561378032 ASSEMBLY,REAR I/O,USB
    453561350122 ASSEMBLY,STANDARD CONN MODULE
    453561420601 ASSY,1.0 PC,FRU,HD7
    453561420661 ASSY,1.1 PC,FRU,HD7
    453561398871 ASSY,2.X PC,SYS,HD7
    453561353891 ASSY,CONN MODULE,NON-IMAG
    453561353892 ASSY,CONN MODULE,NON-IMAG
    453561416201 ASSY,CONTROL PANEL,FRU,1.X,HD7
    453561615721 Assy,Control Panel,FRU,1.X,HD7
    453561615741 Assy,Control Panel,FRU,2.x,HD7
    453561615761 Assy,Control Panel,FRU,3.X,HD7
    453561364023 ASSY,FRU CONTROL PANEL,2.X,HD7
    453561453681 ASSY,FRU CONTROL PANEL,HD7 3.X
    453561453721 ASSY,LCD FRU
    453561453722 ASSY,LCD FRU
    453561453671 ASSY,PHYSIO MODULE
    453561476591 ASSY,PHYSIO MODULE
    453561476592 ASSY,PHYSIO MODULE
    453561458291 ASSY,SYS CONTROL PANEL,HD7 3.X
    453561349782 ASSY,TRACKBALL,HD7
    453561169661 ASSY,VCR,RS232-USB I/F,HS-MD3000EA,PAL
    453561169651 ASSY,VCR,RS232-USB I/F,HS-MD3000UA,NTSC
    453561613391 Bar Code Scanner
    453561355151 BASE,PERIPHERAL TRAY,OEMSVC
    453561480861 BEZEL,EXPLORA CONNECTOR
    453561480871 BEZEL,STANDARD CONNECTOR
    453561407781 BITLAND GF9300 GRAPHICS CARD
    453561364881 BPAP Board
    M2540-60060 BPAP Board
    453561618241 BPAP Board HD7 and HD6
    453561354941 BRACKET,BOTTOM,REAR,OEMSVC
    453561194401 C8-5 EnVisor
    989605408221 C9-4ec Service Kit, HD7
    989605408222 C9-4ec Service Kit, HD7
    453561354061 CABLE ASSY,GROUND STRAP,OEMSVC
    453561352431 CABLE ASSY,INT PWR SW,PMS,OEMSVC
    453561356021 CABLE ASSY,INTERNAL LAN,OEMSVC
    453561352371 CABLE ASSY,KBD PWR AUX,OEMSVC
    453561352441 CABLE ASSY,KYBD,AUDIO LINE,OEMSVC
    453561354171 CABLE ASSY,MICROPHONE,OEMSVC
    453561352351 CABLE ASSY,MNTR PWR,CCC,OEMSVC
    453561352321 CABLE ASSY,MNTR PWR,UL,OEMSVC
    453561352311 CABLE ASSY,PHYSIO USB,OEMSVC
    453561354121 CABLE ASSY,PIVOT,RELEASE,OEMSVC
    453561353961 CABLE ASSY,PWR,PC,CCC,OEMSVC
    453561353971 CABLE ASSY,PWR,PC,UL,OEMSVC
    453561353981 CABLE ASSY,SPEAKER,OEMSVC
    453561355011 CABLE ASSY,TRACKBALL,OEMSVC
    453561356031 CABLE ASSY,USB,PRINTER,OEMSVC
    453561352341 CABLE ASSY,VCR AUDIO IN/OUT,KIT,OEMSVC
    453561352361 CABLE ASSY,VIDEO MNTR,OEMSVC
    453561401331 CABLE,USB,EXTENDED
    453561415711 Cart Assy 1.0,HD7
    77021-60010 CBL 8PIN INTFC
    453561354281 COLUMN ASSY,OEMSVC
    453561364021 CONTROL PANEL ASSY
    453561364022 CONTROL PANEL ASSY
    453561350101 CONTROL PANEL ASSY,OEMSVC
    453561380561 CONTROL PANEL KNOB KIT
    453561380562 CONTROL PANEL KNOB KIT
    453561351071 COTS.17,SW,PNMS
    453561376111 COTS.19,SW,HD7
    453561384661 COTS.19,SW,HD7
    453561453821 COTS.22,SW,HD7/HD6
    453561352541 COVER ASSY,FILTER,OEMSVC
    453561354291 COVER,BOTTOM,OEMSVC
    453561354301 COVER,DVD BAY,OEMSVC
    453561354221 COVER,MONITOR SUPPORT,OEMSVC
    453561354222 COVER,MONITOR SUPPORT,OEMSVC
    453561354201 COVER,PC,OEMSVC
    453561352511 COVER,TOP PANEL,OEMSVC
    453561378781 DB9 Conversion Adapter
    453561303081 DEMODULATOR BOARD
    M2540-60010 DISTRIBUTION BOARD
    453561401281 DRIVE,DVD,SONY 7200S
    453561453741 DRIVERS.23,SW,HD7/HD6
    453561468741 DRIVERS.24,SW,HD7
    453561479831 DRIVERS.25,SW, HD7/HD6
    453561605301 DRIVERS.26,SW, HD7/HD6
    453561617191 DRIVERS.27,SW, HD7/HD6
    453561651891 DRIVERS.28,SW, HD7/HD6
    453561449571 DVD DRIVE,AD-7240S
    453561487571 DVD DRIVE,AD-7260S
    453561690371 DVD DRIVE,AD-7280S
    453561350151 DVD RW,OEMSVC
    453561354971 ELASTOMER KIT,CONTROL PANEL,OEMSVC
    453561342511 EnVisor TR Board
    453561354311 E-RING,OEMSVC
    453561398281 Extended Audio Cable
    453561398291 Extended DB25 M/F Data Cable
    453561398301 Extended S-Video Cable
    453561497141 FII, C9-4ec Service Kit, HD7
    453561356071 Foot Switch Assembly rated IPX1
    453561401361 GAS STRUT ARM
    453561399391 Gas Strut, Cart
    453561352471 GAS STRUT,OEMSVC
    453561354251 HANDLE,HEIGHT RELEASE,OEMSVC
    453561354252 HANDLE,HEIGHT RELEASE,OEMSVC
    453561352551 HANDLE,REAR,OEMSVC
    453561354081 HANDLE,YELLOW,LEFT,OEMSVC
    453561354091 HANDLE,YELLOW,RIGHT,OEMSVC
    453561484801 HARD DISK DRIVE,250GB
    453561449561 HARD DISK DRIVE,500G
    453561602161 HARD DISK DRIVE,500GB
    453561401311 HARD DISK,RS250G
    453561350141 HARD DRIVE,RS,80GB,OEMSVC
    453561354151 HINGE,CAP,OEMSVC
    453561352531 HOOK,CABLE,FRONT,CART,OEMSVC
    453561354241 HOOK,CONTROL PANEL,NARROW,OEMSVC
    453561354231 HOOK,CONTROL PANEL,WIDE,OEMSVC
    453561354911 INSERT,PROBE HOLDER,OEMSVC
    453561352451 KEYBOARD ASSY,QWERTY,OEMSVC
    453561352452 KEYBOARD ASSY,QWERTY,OEMSVC
    453561453691 KEYBOARD,QWERTY
    453561398901 KEYCAP,END EXAM
    4000-0945-01 L12-5,50MM,ENVISOR
    453561406122 LCD Display Assy,Mushroom
    453561399011 LCD FRU Assembly
    453561399401 LCD REAR COVER ASSY
    453561398451 LCD Small Cover, Arm
    453561398461 LCD Small Cover, Tilt/Swivel
    453561354271 LIFT ASSY,COLUMN,OEMSVC
    453561401371 LOCK ASSY
    453561314851 Man’l, Service, Basic, HD7
    453561350091 MONITOR,LCD,17IN,OEMSVC
    M2540-60000 Mother Board PCA
    453561433461 Nameplate,HD7
    453561401271 NAMEPLATE,HD7 XE
    453561354951 NAMEPLATE,OEMSVC
    453561354801 NUT,LKG,M6,CHROME,ZN
    453561354791 NUT,LOCKING,M4,CHROME,ZN
    453561350111 OEM PCB,CARTRIDGE CONN MOD,OEMSVC
    453561350131 OEM PCB,EXPLORA CONN MOD,OEMSVC
    453561350121 OEM PCB,STANDARD CONN MOD,OEMSVC
    453561352291 OEMPCB,VIDEO I/O ASSY,OEMSVC
    453561474971 Ops Notes CD, HD7 3.0.1, Multilanguage
    453561624591 Ops Notes CD, HD7 3.1, Multilanguage
    453561474861 Ops Notes, HD7 3.0.1, Japanese
    453561497761 Ops Notes, HD7 3.1, Japanese
    453561351031 OS.05,SW,PNMS
    453561393561 OS.06,SW,HD7/HD6
    453561632841 OS.09,SW, HD7/HD6
    453561450571 OS.09,SW,HD7
    453561353921 PANEL,BLANK,OEMSVC
    453561354102 PANEL,BOTTOM SHEET,OEMSVC
    453561354191 PANEL,FRONT FILLER,OEMSVC
    453561352501 PANEL,FRONT,OEMSVC
    453561352502 PANEL,FRONT,OEMSVC
    453561354211 PANEL,KEYBOARD BOTTOM,OEMSVC
    453561354212 PANEL,KEYBOARD BOTTOM,OEMSVC
    453561352481 PANEL,LEFT,OEMSVC
    453561352482 PANEL,LEFT,OEMSVC
    453561352491 PANEL,RIGHT,OEMSVC
    453561352493 PANEL,RIGHT,OEMSVC
    453561354111 PANEL,TOP SHEET,OEMSVC
    453561352521 PANEL,TOP,OEMSVC
    453561380541 PC COVER
    453561375191 PC FRU Assembly
    453561375192 PC FRU Assembly
    453561398881 PC FRU ASSEMBLY
    453561405611 PC FRU ASSY
    453561405612 PC FRU ASSY
    453561409041 PC FRU ASSY
    453561409561 PC FRU ASSY
    453561377921 PC Internal USB Cable
    453561405451 PC SYSTEM ASSY
    453561405452 PC SYSTEM ASSY
    453561409231 PC SYSTEM ASSY
    453561349551 PC,IMAGE PROCESSOR,PMS,OEMSVC
    453561349552 PC,IMAGE PROCESSOR,PMS,OEMSVC
    453561448391 PCA ASSY,Demodulator Board
    453561448392 PCA ASSY,Demodulator Board
    453561448381 PCA ASSY,Motherboard
    453561453651 PCA,APIO BOARD
    453561292371 PCB Assy, Demodulator Board
    453561210621 PCB Assy, Video I/O Bd.
    453561398471 Physio Module
    453561349561 PHYSIO MODULE ASSY
    453561354921 PIVOT MOUNT,OEMSVC
    453561354922 PIVOT MOUNT,OEMSVC
    453561415871 Power Cord Retention Assy,HD7,HD6
    453561186431 Power Supply,Class B,EnVisor
    453561449891 PRINTER,COLOR,MITSUBISHI,CP30DW-Z
    453561431821 PRINTERS.05,SW,HD7/HD6
    453561453761 PRINTERS.06,SW,HD7/HD6
    453561378031 Rear I/O Assembly
    453561398861 RS PC CASE FRONT FAN
    453561398851 RS PC CASE REAR FAN
    453561156591 S6-2mpt TEE TRANSDUCER,EnVisor/Exchange
    21478-68000 S6-2t, EnVisor TEE TRANSDUCER
    21478A S6-2t, EnVisor TEE TRANSDUCER
    453561189743 SCNHD ASSY, L12-5 50MM,ENVISOR
    453561189744 SCNHD ASSY, L12-5 50MM,ENVISOR
    453561189741 SCNHD ASSY,L12-5 50MM,ENVISOR
    453561189742 SCNHD ASSY,L12-5 50MM,ENVISOR
    4000-0947-01 SCNHD,1.9 CW DOPPLER W/CON,REV B
    453561354741 SCREW,DUAL SEMS,M8X16.6,ZN,ST
    453561354511 SCREW,M3X10,PAN,SEMS,TORX,SS
    453561354501 SCREW,M3X6,PAN,SEMS,TORX,SS
    453561354551 SCREW,M4X10,BTH,TORX,SS
    453561354681 SCREW,M4X10,FLATHD,TORX,SS
    453561354521 SCREW,M4X10,PAN,SEMS,TORX,SS
    453561354691 SCREW,M4X16,FLATHD,TORX,SS
    453561354531 SCREW,M4X16,PAN,SEMS,TORX,SS
    453561354711 SCREW,M4X45,FLATHD,TORX,SS
    453561354541 SCREW,M4X6,BTH,TORX,SS
    453561354721 SCREW,M5X50,FLATHD,TORX,SS
    453561354661 SCREW,M6X12,PAN,TORX,SS
    453561399021 Sheet Top
    M1613A Shielded 3-lead set, grabbers,safety,IEC
    M1603A Shielded 3-Lead Set,Grabbers,Safety,AAMI
    453561354261 SPEAKER ASSY,LEFT,OEMSVC
    453561354262 SPEAKER ASSY,LEFT,OEMSVC
    453561354071 SPEAKER ASSY,RIGHT,OEMSVC
    453561354072 SPEAKER ASSY,RIGHT,OEMSVC
    453561448371 T/R Board
    M2540-60040 T/R Board
    21378A T6H TRANSDUCER
    21110A TEE Xducer Disinfection Basin &Lid (D96)
    453561349781 TRACKBALL ASSY,PMS,OEMSVC
    453561615691 Trackball,HD7
    453561355161 TRAY,LONG PERIPHERAL,OEMSVC
    453561395521 TRAY,PERIPHERAL,SHORT
    453561355141 TRAY,PERIPHERAL,SHORT,OEMSVC
    M1609A Unshielded 3-lead set with safety conn.
    M1619A Unshielded 3-Lead Set, Safety, IEC
    453561401261 UPS ASSY 230V
    453561378771 USB To DB9 Serial Adapter
    453561490481 User Info CD, HD7 3.1, Multilanguage
    453561315011 User Information CD, HD7
    453561370711 User Information CD, HD7 1.1, Multi-lang
    453561390962 User Information CD, HD7 2.0, Multilangu
    453561448781 User Information CD, HD7 3.0, Multilangu
    453561474711 User Information CD, HD7 3.0.1, Multilan
    453561646251 User Information CD, HD7 3.1, Multilangu
    453561437271 User Information CD, HD7, Multilanguage
    453561354931 VENT,REAR,OEMSVC
    453561398921 VIDEO I/O A CABLE
    453561398971 VIDEO I/O B CABLE
    453561354761 WASHER,FLAT,4MM,ST
    453561354771 WASHER,FLAT,8MM,ST
    453561354751 WASHER,SPRING LK,4MM,ST
    453561354781 WASHER,SPRING,6MM,ST
    453561398891 XF1723 SOUND CARD
    453561398911 Y Power Cord CCC