• Pon - Pt. 08.00 - 16.00

Philips Sparq

Philips Part Number Description
453561634371 1.0,SW,Sparq,Application
453561637531 1.0,SW,Sparq,Application
453561680331 1.0.1,SW,Sparq,Application
453561489091 Acoustic Output Tables, Sparq 1.0, Japan
453561487381 ADAPTER,USB WIRELESS,SURF and SHARE
453561487611 ADAPTER,USB,DUAL BAND,802.11n
453561617481 Anchor, Wire Tie
453561481021 Assembly, COM Express/Mainboard
453561481022 Assembly, COM Express/Mainboard
453561481023 Assembly, COM Express/Mainboard
453561481024 Assembly, COM Express/Mainboard
453561642211 Assy, Transducer lever W/Magnet and Set
453561481061 baffle, main pcb assembly
453561456851 Ball, Arm Lock
453561491131 Barcode Scanner
453561456911 Bearing, Pivot
453561470281 Bezel, Control Panel
453561617411 Bracket, Air Filter
453561481051 Bracket, Side I/O
453561605231 Brkt Assy, USB Mount
453561456641 Button, Arm Lock
453561381401 C6-2 Compact Transducer, Apex
453561381411 C9-4V Compact Transducer, Apex
453561491451 CA ASSY, CONTROL PANEL IO
453561491431 CA ASSY, DISPLAY IO
453561491441 CA ASSY, DISPLAY POWER, AUDIO
453561491471 CA ASSY, DVD POWER
453561491641 CA ASSY, DVD SIGNAL
453561491541 CA ASSY, FRONT USB
453561491461 CA ASSY, KEYBOARD USB
453561491481 CA ASSY, LAN
453561491411 CA ASSY, LVDS
453561491491 CA ASSY, PHYSIO POWER
453561491501 CA ASSY, PHYSIO USB
453561491601 CA ASSY, POWER BULKHEAD Y
453561491581 CA ASSY, POWER W
453561491621 CA ASSY, PRINTER POWER
453561491571 CA ASSY, PRINTER USB
453561491511 CA ASSY, REAR IO AUDIO
453561491521 CA ASSY, REAR IO MAIN
453561633691 CA ASSY, TRUNK BUNDLE
453561491531 CA ASSY, VGA EXTENSION
453561491631 CA ASSY, VGA/API BULKHEAD
453561491551 CA ASSY, WIFI USB
453561617441 Cable, Release, Gas Spring
453561483351 Cart Assembly
453561492821 Castor, Swivel and Total Lock
453561497241 CONN,ADAPTER,HD15-F TO HD15-F
453561497261 CONN,COUPLER,CAT6,UNSHLD
453561440013 Control Panel, Sparq
453561497991 Cover, Base, Caster
453561498001 Cover, Bin, Cable
453561497891 Cover, Bowl, Lower
453561470341 Cover, Column, Lower Front
453561470351 Cover, Column, Lower Rear
453561497921 Cover, Dress Up, Cup
453561497931 Cover, Handle, Front
453561497941 Cover, Handle, Rear
453561497951 Cover, Monitor Base, Front
453561497961 Cover, Monitor Base, Rear
453561497871 Cover, Trigger Bridge
453561384832 CX50 Power Board
453561443262 DC-AC Inverter
453561661461 DC-AC Inverter, China
453561627771 DRIVERS.35,SW,Sparq
453561673641 DRIVERS.41,SW,Sparq
453561495741 E-Box Assembly
453561495742 E-Box Assembly
453561495743 E-Box Assembly
453561495744 E-Box Assembly
453561495745 E-Box Assembly
453561624491 FAN FILTER,3.59×3.82x.25
453561469811 Fan, Power Supply, Large
453561469821 Fan, Power Supply, Small
453561643381 FII, 1.x Software Upgrade, Sparq
453561702711 FII, BIOS Update, Sparq
453561617421 FILTER,AIR,3.5X11.6
453561486411 Gas spring
453561602251 Hard Drive Assembly
453561607941 HOLDER,CABLE TIE,w/ADH,2W,1.0625,PLAST,W
453561497901 Holster, Transducer, Obround
453561497911 Holster, Transducer, Round
453561498701 Keyboard Assembly
453561381391 L12-4 Compact Transducer Final Assembly,
453561488021 Label, Service, LCD 17 Inch
453561628361 Latch, Push-Push, Custom
453561469871 Magnet, Sensor
453561470311 Mounting Bracket, Control Panel, Left
453561470301 Mounting Bracket, Control Panel, Right
453561606841 Nameplate, Sparq
453561606842 Nameplate, Sparq
453561490851 OE2 Battery
453561661441 Onxy Power Module, China
453561661442 Onxy Power Module, China
453561439981 Onyx 17in Monitor with Softkeys
453561439982 Onyx 17in Monitor with Softkeys
453561439983 Onyx 17in Monitor with Softkeys
453561439984 Onyx 17in Monitor with Softkeys
453561439985 Onyx 17in Monitor with Softkeys
453561440011 Onyx Control Panel
453561440012 Onyx Control Panel
453561439242 Onyx Extender Board
453561439112 Onyx Mother Board
453561433341 Onyx Power Module
453561433342 Onyx Power Module
453561433343 Onyx Power Module
453561433344 Onyx Power Module
453561433345 Onyx Power Module
453561433346 Onyx Power Module
453561685781 Ops Notes CD, Sparq 1.0.1, Multilanguage
453561642701 Ops Notes CD, Sparq, Multilanguage
453561642611 Ops Notes, Sparq, Japanese
453561474141 PCA Assy,Onyx Side IO
453561706441 PCB Assy, Morpheus Power Board
453561495771 Physio Assembly
453561489081 Printed Help System, Sparq 1.0, Japanese
453561491141 Printer Blanking Panel
453561491391 Printer Tray
453561617291 PRINTERS.06,SW,Sparq
453561650051 PRINTERS.07A,SW, Sparq
453561619851 Quick Guide, Sparq 1.0, Japanese
453561495731 RearIO Assembly
453561495732 RearIO Assembly
453561617471 Receiver, Ball Stud
453561456621 Ring, Mounting
453561486331 RING,RETAIN,EXT SNAP,1.25 SHAFT DIA,ST,B
453561607901 SCREW,4-40X3/8,PNH,PD,NYLOK,ST,ZN
453561607911 SCREW,M2-0.4X3MM,PNH,PD,NYLOK,SS
453561493311 SCREW,M3-0.5x6mm,PNH,T10,w/SCW,SS
453561493301 SCREW,M4-0.7x10mm,FLH,T20,SS,NYLOK
453561608481 SCREW,M4X10 MM,PAN, CCW,TX, SS, PAS, LT
453561607921 SCREW,M5x12mm,PNH,EXTSEMS,TORX25,SS
453561456891 Shaft, Arm Lock Button
453561469841 Shroud, Front, Power Supply
453561661481 Shroud, Front, Power Supply, China
453561481041 Spacer, PCB
453561697271 Sparq BIOS Upgrade, Version 10.11.02
453561617461 Spring, Gas
453561470291 Storage Bin
453561625711 TAPE,ALUMINUM. 3/4INx60YDS
453561602491 toggle lever bearing
453561495751 Transducer Select
453561617451 Trigger Assembly
453561685181 User Info CD, Sparq 1.0.1, Multi
453561690531 User Info CD, Sparq 1.0.1, Multilanguage
453561488951 User Information CD, Sparq 1.0, Multilan
453561488651 User Manual, Sparq 1.0, Japanese
Głowice / Probes
C6-2 Broadband Curved Array -
L12-4 Broadband Sector Linear Array -
S4-2 Broadband Sector Array -
C9-4v Broadband Curved Array -
X7-2t TEE -

Aparat ultrasonograficzny Philips SparQ

Tryby obrazowania / Imaging modes:

  • M-Mode
  • Color Doppler
  • Duplex
  • Triplex
  • XRES
  • SonoCT
  • HighQ
  • 2D

Informacje kontaktowe / Contact Information

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt z naszym asystentem serwisu.

In case of interest, please contact our Service Assistant.

Adres / Address:

ul. Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice

Telefon / Phone:

32 730 32 23 wew. 202
503 176 124

Email:

serwis@profimedical.pl

Wiadomość do serwisu / Message to Service Assistant

Imię i nazwisko/Nazwa firmy / Name/Company:

Telefon / Phone:

Email:

Wiadomość / Message: